O Nas

O Zespole Muzycznym Millenium Złote Przeboje

Zespół Millenium Złote Przeboje wywodzi się z Gniezna (woj. Wielkopolskie), a początek działalności kapeli można datować na połowę lat 80 ubiegłego stulecia. Przez ponad 25 lat działalności zespół przechodził liczne zmiany i rozwijał się nabywając doświadczenia scenicznego. Rozpoczynając od prostej formy dwuosobowej orkiestry weselnej ewoluował do profesjonalnego zespołu grającego muzykę na żywo nie tylko na weselach ale także imprezach firmowych, bankietach, zabawach tanecznych, balach sylwestrowych i innych imprezach okolicznościowych.W chwili obecnej zespół składa się z czterech przystojnych i utalentowanych mężczyzn pochodzących z Gniezna (woj. Wielkopolskie) i Zielonej Góry (woj. Lubuskie) co w żadnym stopniu nie ogranicza terytorialnie, bo grywa praktycznie w całej Polsce (Gniezno, Września, Konin, Poznań – wielkopolskie; Szczecin – zachodniopomorskie; Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski – lubuskie; Wrocław, Legnica, Jelenia Góra – dolnośląskie; Łódź; Warszawa i woj. mazowieckie itp.). W skład zespołu aktualnie wchodzą:

Piotr – wodzirej, perkusista, wokalista – człowiek, który sprawia, że każde wesele jest wyjątkowe, doskonale dba o dobre samopoczucie i komfort Pary Młodej oraz wspaniałą zabawę gości weselnych. Pochodzi z Gniezna, mieszka w Zielonej Górze.

Artur – wokalista, gitara elektryczna i akustyczna – jeden z założycieli zespołu Millenium, świetny gitarzysta wprowadzający nutę wirtuozerii do nawet najbardziej stereotypowych i znanych utworów. Pochodzi z Gniezna.

Miłosz – wokalista, klawisze, akordeon – drugi z założycieli zespołu. Potrafi zagrać wszystko, co do tej pory było zagrane dodając do tego bardzo charakterystyczny wokal. Także z Gniezna.

Paweł – gitara basowa, skrzypce – najmłodszy w zespole, wprowadzający do repertuaru wiele świeżości, podobnie jak Piotr mieszka w Zielonej Górze, choć pochodzi z Bolesławca (woj. dolnośląskie).

Zespół oprócz repertuaru wykonywanego w składzie klasycznej kapeli (gitara, bas, klawisze i perkusja) prowadzi także zabawy biesiadne z gośćmi weselnymi przy stołach, towarzyszy Parze Młodej w drodze do kościoła, gra pod domem lub kościołem. W takich sytuacjach zespół używa instrumentów akustycznych – gitara akustyczna, akordeon i skrzypce co pozwala zagrać w każdym miejscu tworząc przy tym niepowtarzalny klimat. Niezwykłą wartością zespołu muzycznego Millenium, co wyróżnia na tle innych zespołów grających na żywo jest to, że w składzie są trzy osoby śpiewające.

W razie potrzeby istnieje możliwość rozbudowania naszego składu o dodatkowy instrument ( saxofon, trąbka ) oraz żeński chórek wokalny/wokalistkę.
Zespół na wesele Zespół muzyczny na wesele Zespół muzyczny lubuskie Mapa strony
Copyright © 2014r. Intermedia Wszelkie prawa zastrzeżone